Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności 2018 r.

Osiągnięcia Klubu Czarny Orzeł w sezonie 2017/2018

Zawodnicy Czarnego Orła w sezonie 2017/2018 wystartowali w 11 różnych zawodach na terenie całego kraju. Trener Jarosław Krzeszewski startował w Mistrzostwach Świata Integral Vovinam w Maroku zdobywając tytuł wicemistrza Świata. Mamy dwóch Mistrzów Polski Tomasza Alamę i Julię Komorowską, sześciu wicemistrzów Polski Alicję Krzeszewską, Natalię Komorowską, Maję Majewską, Kingę Kwiatkowską, Fabiana Michalskiego, Nikolę Woźniak trzy brązowe medale na Mistrzostwach Polski zdobyli Karol Krzeszewski, Maja Turowska, Jakub Wojtal.
Alicja Krzeszewska zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki Ligi. Zdobyliśmy łącznie 113 medali w tym 35 złotych, 46 srebrnych, 32 brązowe.

Gościliśmy Mistrza Patricka Levet szefa Międzynarodowej Organizacji Integral Vovinam. Klub był organizatorem zawodów Dziecięcej Ligi Grapplingowej Young Grapplers w Lipnie
Nasi Zawodnicy godnie reprezentowali swoje miejscowości i zasługują na uznanie za samozaparcie i wytrwałość, która pozwoliła im na osiągnięcie tak wysokich wyników.
Nasi zawodnicy reprezentują Powiat Lipnowski oraz Powiat Rypiński, Dziękujemy Samorządom lokalnym, osobom prywatnym i instytucjom, które wspierały nas w dotychczasowej działalności i polecamy się pamięci w kolejnym sezonie.
Dziękuję Zawodnikom, Rodzicom i wszystkim tym, którzy są i byli razem z Nami.