Urząd Gmina Wielgie

Odnośniki

Serwisy

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Menu

Treść strony

Spotkania informacyjne dla mikroprzedsiębiorców

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lipnie informuje, że w ramach porozumienia i we współpracy z Jednostkami Samorządu Terytorialnego, w związku z trwającą kampanią edukacyjno – informacyjną w zakresie nowych obowiązków informacyjnych dla mikroprzedsiębiorców od 1 stycznia 2018 roku, a dotyczących prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT i przesyłania jej jako JPK_VAT (Jednolity Plik Kontrolny VAT), realizując to zadanie, wychodząc jednocześnie naprzeciw oczekiwaniom tej grupy podatników, w dniu 15 listopada 2017 r. (środa) w Wielgiem, ul. Starowiejska 8, w godzinach od 08:30 do 10:30 uruchomione zostanie mobilne stanowiska eksperckie w tym zakresie.

Zainteresowani będą mogli we wskazanym punkcie otrzymać informacje w zakresie JPK_VAT.

Ponadto w Urzędzie Skarbowym w Lipnie jest organizowany cykl spotkań poświęconych tematyce JPK_VAT. Spotkania odbywają się pod hasłem ,,WTORKI Z JPK” i w miesiącu listopadzie 2017 roku odbywać się będą w dniach: 7, 14, 21 i 28 od godziny 10:00, w budynku Nr 2 Urzędu Skarbowego w Lipnie (ul. S. Staszica 4) w sali Nr 30.

Informacja Urzędu Skarbowego

  • Informacja

« wstecz

Dodatkowa treść

Banery

Kontakt

Urząd Gminy Wielgie

ul. Starowiejska 8, 87-603  Wielgie

Email: gmina@wielgie.pl

Telefon: (54) 289-73-80

Faks: (54)289-77-95

http://www.wielgie.pl
[obiekt mapy] Gmina Wielgie - Lokalizacja

Stopka

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.